-
peças sobresselentes do plc
-
Curvada peças de Nevada
-
Módulo de ABB
-
PLC Triplex do ICS
-
plc de General Electric
-
DCS de Triconex
-
Peças sobresselentes de Honeywell
-
módulo do woodward
-
Emerson Epro
-
Módulos de Allen Bradley
-
DCS do delta V de Emerson
-
Peças de Schneider Electric
-
peças de foxboro
-
Ovação de Westinghouse
-
módulo de yokogawa
-
Módulo de Bachmann
-
PLC de Hima
-
módulo de siemens
-
Módulo do BR
-
peças sobresselentes da DCS
-
MEGT VBM
-
Instrumentos de crédito
-
RahmatNossos melhores fornecedor e amigo Brown Luo, agradecimentos para seu serviço atencioso! Nós somos honra para cooperar com uma empresa tão boa! -
Linda VelichovaNós cooperamos com a Sumset International Trading Co., empresa limitada muitos anos. Eles são nossos bons parceiros e sempre oferecem o melhor preço e serviço gentil! -
Mohammed KhanA Sumset International Trading Co., Limited Company é um parceiro confiável, importamos mercadorias dela. Recebendo produtos de boa qualidade e serviço oportuno. Será nosso colaborador por muito tempo!
3500/15-01-01-00 127610-01 Bently Nevada 3500/15 AC And DC Power Supplies
| Lugar de origem | EUA |
|---|---|
| Marca | Bently Nevada |
| Certificação | Certificate of Origin |
| Número do modelo | 3500/15-01-01-00 125840-02 |
| Documento | Bently Nevada 3500 15.pdf |
| Quantidade de ordem mínima | 1 unidade |
| Preço | $700 |
| Detalhes da embalagem | Embalagem original da caixa |
| Tempo de entrega | 5-7 dias |
| Termos de pagamento | T/T |
| Habilidade da fonte | 1-99 unidades / 3-5 dias |
| Marca | Bely Nevada | Número do módulo | 3500/15-01-01-00 127610-01 |
|---|---|---|---|
| Catálogo | 3500/15 | Preço de venda | US $ 700 |
| Doença | Em estoque | Origem | EUA |
| Tempo de espera | 3-5 dias úteis | Garantia | 1 ano |
| Peso | 1kg |
The 127610-01 is a high-performance AC Power Supply Module designed for use in the 3500 Series Machinery Protection System. As a half-height module, it installs seamlessly into the left-side slots of the 3500 rack, providing critical power conversion for all other modules in the system.
This power supply module supports redundant configurations, ensuring uninterrupted operation even during module removal or insertion, provided a second power supply is installed. It is part of Bently Nevada's legacy AC power supply family and is fully compatible with both High Voltage and Low Voltage AC Power Input Modules (PIMs).
- Module Type: AC Power Supply (Legacy)
- Input Voltage (Low AC): 85-132 Vac RMS
- Input Voltage (High AC): 175-264 Vac RMS
- Input Frequency: 47-63 Hz
- Full Rack Current Draw (High AC): 2.3 A rms max
- Full Rack Current Draw (Low AC): 4.5 A rms max
- Operating Temperature: -30°C to +65°C (-22°F to +150°F)
- Storage Temperature: -40°C to +85°C (-40°F to +185°F)
| Brand Name | Bently Nevada |
| Model | 127610-01 |
| Catalog | 3500/15 |
| Gross Weight/Shipping Weight | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1kg |
| Packing Size | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
| Country of Origin | United States (USA) |
| HS Code | 8537101190 |
| Lead Time | In Stock |
| Shipping Port | Xiamen |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $700 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
| Courier partners | DHL, UPS, TNT, FedEx and EMS |
When ordering the 127610-01, ensure compatibility with the appropriate Power Input Module (PIM):
| Component | Part Number |
|---|---|
| AC Power Supply Module | 127610-01 |
| High Voltage AC PIM | 125840-01 |
| Low Voltage AC PIM | 125840-02 |
| Replacement Fuse (AC PIM) | 01720025 |
| Part Number | Model |
|---|---|
| 330104-00-15-10-02-05 | 3300/16-02-01-01-00-00-00 |
| 330104-00-15-10-02-CN | 3300/16-12-01-01-00-00-00 |
| 330104-05-10-10-02-CN | 3300/20-01-01-01-00-00 |
| 330104-00-09-10-02-05 | 3300/20-03-01-01-00-00 |
| 330104-10-13-05-02-05 | 78432-02 |
| 330105-02-12-05-02-00 | 78462-01 |
| 330130-040-00-00 | 81544-01 |
| 330130-040-00-CN | 81545-01 |
| 330130-040-01-00 | 81546-01 |
| 330130-040-01-05 | 82365-01 |
| 330130-040-02-00 | 82926-01 |
| 330130-080-01-00 | 82927-01 |
| 330130-085-00-05 | 84140-01 |
| 330171-00-12-05-02-00 | 84141-01 |
| 330171-10-24-05-02-00 | 84145-01 |
| 330180-51-05 | 84147-01 |
Email us now for competitive pricing and professional service!

